TDSYMB: 'Birliklerin sorunlarını bakanlığa doğru aktaracağız'

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliğinin (TDSYMB) 7'nci olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim düzenlenen programla görevi eski yönetimden teslim aldı. TDSYMB'nin yeni Başkanı Kamil Özcan, birliklerin sorunlarını bakanlığa doğru bir şekilde aktaracaklarını söyledi.

TDSYMB: 'Birliklerin sorunlarını bakanlığa doğru aktaracağız'

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliğinin (TDSYMB) 7'nci olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim düzenlenen programla görevi eski yönetimden teslim aldı. Devir teslim töreninde yeni Genel Başkan Kamil Özcan tarafından önceki Genel Başkan Cemalettin Özden'e plaket takdim edildi. Törenin anısına topluca aile fotoğrafı çektirildi.

Törenin ardından yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

TDSYMB Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özcan, genel kurul bitti, yönetimi devraldık biraz dinlenelim düşüncesinde olmadıklarını belirterek, şunları kaydetti: “Esas şimdi daha çok çalışacak, hayvancılığımızı ve birliklerimizi nasıl daha iyi duruma getiririz heyecanı ve çabası ile hareket edeceğiz. Bize, delegelerimiz teveccühleri ile emanetlerini teslim etti. Yönetim Kurulu olarak bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

SAHAYA HAKİMİZ

Birlikler olarak sahaya hakimiz. Yetiştiricimizin, Birliklerimizin sorunlarını biliyoruz. Bu bilgileri Bakanlığımıza doğru bir şekilde aktaracağız. Bakanlığımız ve tüm İl Birlikleri arasında köprü olma vazifesini yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bir kez daha Merkez Birliği kurucu yönetiminden şu zamana kadar tüm Yönetim Kurullarımıza, Başkanlarımıza ve Genel Kurulumuzda bize oy versin vermesin tüm delegelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Birlikte daha güçlüyüz”

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ