Süt üreticisinden çiğ süt prim teşekkürü!

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, çiğ süt primlerinin artırılmasından dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Bakan Fakıbaba'ya teşekkür etti.

Süt üreticisinden çiğ süt prim teşekkürü!

Çiğ süt primlerinin artırılmasından dolayı bir açıklama yapan Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tevfik Keskin, şunları kaydetti: başkan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba olmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür etti. Keskin, şunları kaydetti:

“Çiğ süt desteklemelerinde çiğ inek sütü 5 kuruş, soğuk süt 10 kuruş, örgüt üzerinden pazarlanan soğutulmuş süt 12 kuruş olarak açıklayan, Merkez Birliğimiz ve süt üreticisinin sesine kulak veren, beklentilerimizi karşılıksız bırakmayan başta sayın Cumhurbaşkanımıza, sayın Başbakanımıza, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve çalışma arkadaşlarına tüm süt üreticileri olarak sonsuz teşekkürlerimizi ve minnettarlıklarımız sunarız”

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
16 Mayıs 2018, 08:10

Teşekkür mü

Çiftci
Süt üreticileri başkanı tevfik bey aynı zamanda akp tekirdağ il yönetimindedir. Mevcut politikaları eleştirmesi mümkün değildir. Kaç kuruş verseler teşekkür edecek. Bu tür yerlerde bulunan insanlar siyasette olmamalılar bence.
15 Mayıs 2018, 23:16

Tekirdağ
Acaba bu arkadaş Hayvancılık yapıyormu.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ