Mobil tohumlama için protokol imzalandı

Suni Tohumlama Mobil Kayıt Sistemi (Mobil Tohumlama) yazılım programının kullanımı kapsamında Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği ile Türk Veteriner Hekimleri Birliği arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.

Mobil tohumlama için protokol imzalandı

Yapılan protokol çerçevesine Suni Tohumlama Mobil Kayıt Sistemi (Mobil Tohumlama) yazılım programı için yapılan lisans bedeli taleplerinden 1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren KDV dahil 200 TL alınmasına karar verildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
03 Mayıs 2018, 01:04

Mobil toh.

İbozcan
Epey emek verdiğimiz bi konuydu önemine binaen emek verdik. Ülke hayvancılığımıza ve hayvancılıkta ıslaha büyük katkısı olacağına inanıyorum. Kararda geç kalınsada kısa zamanda kayıbın telafisi sağlanacaktır. Hayırlı olsun
01 Mayıs 2018, 20:38

böyle başkanlar lazım

irfan
Türk Vet. Hek. Konsey Başkanı Talat Gözet ve Dam. Sığ. Bir. Bşk Kamil Bey ıslah çalışmalarında önemli olacak suni tohumlamada mobil uygulamasını başlatacaklar. Kutlarım. Kamil Başkanda pozitif

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ