Manisa'daki küçükbaş hayvancılığın durumunu görüştü!

Manisa İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüdaverdi Sağlam ve Birliğin Başkan Yardımcısı Baddal Akgül ile Muhasip Üyesi Ramazan Gürsoy, Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik'i makamında ziyaret etti.

Manisa'daki küçükbaş hayvancılığın durumunu görüştü!

Manisa İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüdaverdi Sağlam ve Birliğin Başkan Yardımcısı Baddal Akgül ile Muhasip Üyesi Ramazan Gürsoy, Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik'i makamında ziyaret ederek küçükbaş hayvancılık sektörünün başlıca sorunlarına ilişkin bir takım değerlendirmelerde bulundular. Ziyaret kapsamında Manisa ilinde küçükbaş hayvancılığın mevcut durumu ve geleceği hakkında da bilgi paylaşımında bulunuldu.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
23 Haziran 2018, 02:00

İFLAS

İlçe Tarım Müdürü
Hayvancılığı bitiren şahısların muhabbeti. Kuruver birlik, oda, dernek adında soygun düzenini, sonra hayvancılık niye öldü!!!

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ