Koyun keçi yetiştiricilerinden Özcan’a hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Nihat Çelik, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan'ı ziyaret etti.

Koyun keçi yetiştiricilerinden Özcan’a hayırlı olsun ziyareti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan, iyi dilek ve temennilerde bulunan Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği heyetine ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür etti.

Ziyaret sırasında Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği yönetim kurulu üyelerinden Ali İlbaş, Şevket Avcı, İhsan Akın, Bülent Oral ve Oktay Ekşi hazır bulundu.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ