Çobanın sessiz çığlığı!

Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın ildeki Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinin seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle Osman Türkman'ın Gaziantep'ten başlattığı yürüme eyleminde devam ediyor.

Çobanın sessiz çığlığı!

Osman Türkman, Ankara sınırına girerken Aksaray'da Başbakan Binali Yıldırım ile görüştü. Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek isteyen Türkman, yetki makamında olup da yetkilerini kullanmayanları Erdoğan'a şikayet edeceğini belirti.


TARIMDANHABER
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
15 Ocak 2018, 19:24

merkez birliği

koyun keçi birliği
ya bi merkez birliği başkanı vardı nihat çelik diye nerde o gören duyan var mı çobanların hakkını yedirmem diye il il genel kurullara katılarak nara atıyodu.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ