Başkana Birlik Başkanından plaket!

Bursa İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Yıldırım Oran, TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik'e sektöre yapmış olduğu üstün hizmetler anısına üzerinde ay yıldızlı Türk Bayrağının bulunduğu bir plaket takdim etti.

Başkana Birlik Başkanından plaket!

Bursa İli Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Yıldırım Oran ve kızı Fatma Oran, Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik'e yaptıkları ziyarette küçükbaş hayvancılık sektörüne ilişkin bir takım konularda görüşmeler gerçekleştirildi.

Bursa ilinde küçükbaş hayvancılığın mevcut durumu ve geleceği hakkında bilgi paylaşımının da yapıldığı ziyaret sonunda Başkan Yıldırım Oran, TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik'e sektöre yapmış olduğu üstün hizmetler anısına üzerinde ay yıldızlı Türk Bayrağının bulunduğu bir plaket takdiminde bulundu. Ayrıca Başkan Oran'ın kızı Fatma Oran'da daha güzel hizmetlere imza atması temennisiyle Genel Başkan Çelik'e bir çift imza kalemi hediyesinde bulundu.

Genel Başkan Çelik, baba kızın birlikte Merkez Birliğine yapmış oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken anlamlı plaket ve hediyeler için de Başkan Veteriner Hekim Yıldırım Oran'a ve Fatma Oran'a teşekkür etti.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
29 Temmuz 2018, 19:27

SEBEP SONUÇ

İlçe Tarım Müdürü
Nihat ağa da başkan oluyorsa bu sektöre... eti yüz liraya yemedimize şükredelim...

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Üretici Birlikleri HABERLERİ