Ak Parti'den TZOB'a sürpriz ziyaret!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Karacan, Memur-Sen, TESK, Kamu-Sen ve TİSK'i de ziyaret etti. Karacan, geçtiğimiz ay AK Parti Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olmuştu.

Ak Parti'den TZOB'a sürpriz ziyaret!

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan başkanlığındaki AK Parti heyeti, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ı ziyaret etti. Bayraktar, kabulde yaptığı konuşmada, tarımın enerji ile birlikte stratejik bir sektör olmasına karşın Türkiye'de sektörün öneminin hala anlaşılmadığını bildirdi.

BU KAPILARI DAHA FAZLA AÇMA İSTİYORUZ

Kendisinin de bir çiftçi evladı olduğunu belirten Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, “Bir çiftçi ailenin çocuğu olarak burada bulunmaktan son derece mutluyum. Herkesin sıkıntısı var ama bu dönemde özellikle yan yana gelip, kurumlar olarak işbirliği yapmalıyız. Biz bu kapıları daha da fazla açmak için buradayız." dedi.

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile hükümeti uyarmıştı. Özellikle ithalat kararnamesine sert tepki gösteren Bayraktar, sokağa çıkma uyarısında bulunmuştu.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
05 Ağustos 2017, 03:07

Sadece başlık var devamı yok

İsimsiz
Yani kardeşlerim yine kendi kendine yürüyen bir terkedilmişliğin içerisinde olucaz çünkü hiç bir açıklama yapmamış haber yönetimi bile ben buradan bunu çıkarırım artık yeter birilerinin bu duruma dur demesi lazım gerçekten çık Devamı..Yani kardeşlerim yine kendi kendine yürüyen bir terkedilmişliğin içerisinde olucaz çünkü hiç bir açıklama yapmamış haber yönetimi bile ben buradan bunu çıkarırım artık yeter birilerinin bu duruma dur demesi lazım gerçekten çıkalım traktörlerle
05 Ağustos 2017, 00:09

hakan
O açklama düzeltilir dedim,3 gün geçmedi hükümetten kulak çekme ziyareti geldi,3 vakte kalmaz o açıklamalar da değişecek,bu zamana kadar susar da bi anda öyle parlarsan alırlar alevini malesef.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TZOB HABERLERİ