TÜRKTOB’tan: Bakanlığa ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Yılmaz, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü görevine atanan Abdullah Burak Burak Keser'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜRKTOB’tan: Bakanlığa ‘hayırlı olsun’ ziyareti

TÜRKTOB Başkanı Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü görevine asaleten atanan Abdullah Burak Keser'i makamında ziyaret ederek, yeni görevinden hayırlı olması temennisinde bulundu.

Görüşmede IPARD ve Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında tohumculuk sektörünün ihtiyaç ve talepleri gündeme geldi.

KAYNAK: TÜRKTOBYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TÜRKTOB HABERLERİ