TÜRKTOB'dan BÜGEM Genel Müdürüne hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Kamil Yılmaz, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü görevine atanan Müslüm Beyazgül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜRKTOB'dan BÜGEM Genel Müdürüne hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Kamil Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü görevine atanan Müslüm Beyazgül'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tohumculuk sektörü ve destekleme konularının da gündeme geldiği ziyarette, BÜGEM Genel Müdürü Beyazgül'e sektör raporu sunuldu. Görüşmede kısa zaman içinde TÜRKTOB ve BÜGEM arasında geniş katılımlı bir istişare toplantısı yapılması kararlaştırıldı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TÜRKTOB HABERLERİ