TSÜAB’da seçimler tamamlandı

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği'nin (TSÜAB) seçimleri tamamlandı. Hafta sonu yapılan genel kurulda iki liste yarıştı. Ayhan Atalay'ın listesinden kimse TSÜAB yönetimine giremezken, Ahmet Yılmaz'ın listesinden 9 kişinin tamamı yönetime girdi.

TSÜAB’da seçimler tamamlandı

Dün yapılan seçimlerde TSÜAB'ın yeni yönetimine şu isimler girdi:

1. Dr. Ahmet Yılmaz

2. Yıldıray Gençer

3. Ökkeş Yıldırım

4. Hanefi Sarı

5. Dr. Aydın Atasayar

6. Özkan İnce

7. Ayhan Işık

8. Ahmet Erdoğdu

9. Mehmet Ali Sağır

Eski yönetimden sadece üç isim yeniden seçilirken, yönetim kurulunun yapacağı toplantıda Ahmet Yılmaz'ın TSÜAB Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesi bekleniyor. TSÜAB Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Topsakal ise hafta sonu yapılan genel kurulda yeniden aday olmadı.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
02 Temmuz 2018, 21:21

Milli toğum

Kamuran Karabaş
Milli yerli kendi toğumumuzu koruyup geliştirmezlerse hepsinin toğumu kurusun....
02 Temmuz 2018, 20:52

TSUAB Genel Kurulun ülkemiz tohumculuk sektörüne hayırlı uğurlu olmasını diler, yeni seçilen yönetime başarılar dileriz.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TÜRKTOB HABERLERİ