Tohumun başkanı Burhanettin Topsakal istifa etti!

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Topsakal, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Topsakal, Ak Parti'den Trabzon Milletvekili aday adayı oldu.

Tohumun başkanı Burhanettin Topsakal istifa etti!

TSÜAB Başkanı Burhanettin Topsakal milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ederken, TSÜAB 2018 yılı olağan genel kurulunu 12-13 Mayıs tarihlerinde yapacak. Bu tarihlerde yapılacak genel kurul çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

TSÜAB genel kurulunun ilk toplantıda çoğunluk sağlanamayacağı için 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde yapılmasına kesin gözle bakılıyor.

Topsakal, Trabzon'dan milletvekili aday listesine giremezse ikinci toplantıda yeniden TSÜAB yönetim kuruluna aday olabilecek. Topsakal'ın birazda bu rahatlıktan dolayı TSÜAB yönetiminden istifa ederek milletvekili aday adayı olduğu konuşuluyor.

Diğer yandan TSÜAB'dan Burhanettin Topsakal'ın istifası ile ilgili bir açıklama yapılmadı.


TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
18 Haziran 2018, 10:52

tekrar aday olabilir ama

murat
burhanetin bey elbette aday olabilir ama kim seçiyor ki eski dayatmalara kimse inanmıyor artık. baskı santaj işe yaramayacak bu sefer.
04 Mayıs 2018, 22:40

Emekli müdür
Her devrin adamı Tarım kredide işler doldur. boşalt emniyet e al taktiğiyle gidiyor.15yaşındaki kişide bu işi yapar.Nedenmi çiftçi ekiyor onlar topluyor temizleme yapıp Tarım kredi ye gönder bu işi alt kademedeki elemanlar yapıyor.Son Devamı..Her devrin adamı Tarım kredide işler doldur. boşalt emniyet e al taktiğiyle gidiyor.15yaşındaki kişide bu işi yapar.Nedenmi çiftçi ekiyor onlar topluyor temizleme yapıp Tarım kredi ye gönder bu işi alt kademedeki elemanlar yapıyor.Sonra parası olmıyan çiftçi eli mahkum mecbur alıyor ve piyasadan da gübre gibi pahalı.Yıllarca vicdanım sızlıyor pahalı satmaktan.
04 Mayıs 2018, 14:20

afferimmm

Katalanya
Bir bundan eksik kalmıştın. Şimdi tam oldu. Bütün işleri güzel yaptın ya bunu da harika becerir memlekete hizmet verirsin. Vay babam vay....Görecez bakalım Akparti bunun gibileri aday yaparsa ne olcek... Be hey Allahım ne günlere kaldık Devamı..Bir bundan eksik kalmıştın. Şimdi tam oldu. Bütün işleri güzel yaptın ya bunu da harika becerir memlekete hizmet verirsin. Vay babam vay....Görecez bakalım Akparti bunun gibileri aday yaparsa ne olcek... Be hey Allahım ne günlere kaldık...:))
03 Mayıs 2018, 20:16

dik

İnan
Burhanettin bey bizde inandık. Ver 6 Bin TL'yi adaydım ben de. Dön gel geç makamına... Yapma ey Reisim Yapma, yetti gayrı yapma!

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TÜRKTOB HABERLERİ