Bakanlığa ‘tohum’ ziyareti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Kamil Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü'yü makamında ziyaret ederek, tohumculuk sektörü ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Bakanlığa ‘tohum’ ziyareti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Kamil Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü'yü makamında ziyaret etti. Görüşmede, tohumculuk sektöründe kamu – özel sektör iş birliğinin önemi başta olmak üzere sektörün güncel konuları gündeme geldi.

Yılmaz ise, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile daha etkin ve sonuç odaklı çalışmalar yapacaklarını kaydederek, Özlü'ye Tohumculuk Sektör Raporu'nu sundu.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

TÜRKTOB HABERLERİ