Vekaleten yönetilen Et ve Süt Kurumu yönetimine atama

Et ve Süt Kurumu yönetim kurulu üyeliğine iki isim atandı. Genel Müdür Mehmet Ünal Yılmaz'ın görevden alınmasıyla birlikte vekaleten yönetilen Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine bugün yeni atamalar yapıldı.

Vekaleten yönetilen Et ve Süt Kurumu yönetimine atama

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararlarına göre, Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine iki isim atandı.

Hazine'den Mehmet Emre Elmadağ ile geçtiğimiz yıl Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atanan Tuncay Kara'nın, Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu üyesi olarak ataması yapıldı.

TUNCAY KAYA ÇALIŞMA BAKANLIĞINDAN GELMİŞTİ

Tuncay Kara, geçtiğimiz yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi 1.Hukuk Müşaviri iken Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atanmıştı.

Mehmet Emre ELMADAĞ

1978 yılında İstanbul'da doğdu. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. 2001 yılında Hazine Müsteşarlığı Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü'nde uzman yardımcısı olarak göreve başlayan Elmadağ, 2005 yılında “Devlet İç Borçlanma Senetleri Birincil ve İkincil Piyasasında Piyasa Yapıcılığı Sistemi" konulu uzmanlık tezi ile Hazine uzmanı oldu. Mehmet Emre Elmadağ, 2005 - 2008 yılları arasında İç Borç İşlemleri ve İstatistik Dairesi'nde görev yaptı. Yüksek lisansını 2008 – 2010 yılları arasında ABD'de University of San Francisco'da Finansal Analiz konusunda tamamladı. 2012 yılında Paris'te OECD, Tahvil Piyasaları ve Kamu Borç Yönetimi biriminde bir yıl süreyle çalışmalarda bulundu. 2013 yılında Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü, Kredi Riski Yönetimi Dairesi'ne Daire Başkanı olarak atanan Elmadağ, 2014 yılı Kasım ayında aynı Genel Müdürlükte Alacak ve Borç İşlemleri Genel Müdür Yardımcılığı, 2015 yılı Haziran ayından itibaren de bu görev ile birlikte Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.

2016 yılı Kasım ayında Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Emre Elmadağ evli ve bir çocuk babasıdır.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
16 Haziran 2017, 18:58

Başarılara devam

Cengizhan
M.Eker zamanında devir teslim şekliylen gelip işine devam eden sonrasındada islah dayresinde binbir şekille ithalat yapan ve hçbirşeyi eline yüzüne bulaştırmayan herşeyi bilen üstteki makamlara kulağı ters tutturmayan S.Ö islahdaki ba Devamı..M.Eker zamanında devir teslim şekliylen gelip işine devam eden sonrasındada islah dayresinde binbir şekille ithalat yapan ve hçbirşeyi eline yüzüne bulaştırmayan herşeyi bilen üstteki makamlara kulağı ters tutturmayan S.Ö islahdaki başarılarının devamnı et ve süt kurumundada görev verilirse getirip, et sorunu dert olmaktan çıkacakmış!
16 Haziran 2017, 16:38

Haramzadelik

İlçe tarım müdürü
Siz babanızın çiftliği anlayışıyla, liyakatsiz, sınavsız, ehliyetsiz dostlarınızı bir yerlere sıkıştıradurun, elbet Allah'ın da bir hesabı vardır.
16 Haziran 2017, 16:12

ÇEVİR KAZI YANMASIN

alp
Şimdi tamam oldu. Bu kurumlarla uzak yakın alakası olmayan sayın bakan işi ehline verdi. Bu arkadaş mahalledeki kasabını da danışman yaparsa millet ucuza et yer.et ve süt sektörüne hayırlı olsun. Bu arada TİGEM e tohumculuğu ve dam Devamı..Şimdi tamam oldu. Bu kurumlarla uzak yakın alakası olmayan sayın bakan işi ehline verdi. Bu arkadaş mahalledeki kasabını da danışman yaparsa millet ucuza et yer.et ve süt sektörüne hayırlı olsun. Bu arada TİGEM e tohumculuğu ve damızlığı kurtarmak için atanan ehil ve uzman beden eğitimi öğretmeni gayet başarılı çalışıyor !!!!!!!. İŞLERİ EHLİNE VERMEYE DEVAM. Tarım kredi zaten komedi dalında Okara aday ( filmin adı toplu halde topaç çevirme ). SAYIN BAKANIM BAŞARILI ATAMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.
16 Haziran 2017, 11:06

İSİM DEĞİŞSİN

HDM
Oldu Olacak Bakanlığın adınıda Çalışma Bakanlığı Yapalım . Nasıl olsa bakanlıkta bu işleri yapacak ziraatçi veya veteriner yok.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ