USK Merkez Bankası'nın adını kullanmış!

Çiğ süt fiyat tartışmalarında Merkez Bankası müdahalesi doğru çıkmadı. Duyuruyu değiştirerek üreticinin aleyhine fiyatlara asıl müdahaleyi Ulusal Süt Konseyi'nin kendisi yapmış!

USK Merkez Bankası'nın adını kullanmış!

TÜSEDAD Yönetim Kurulu Başkanı Sencer Solakoğlu, çiğ süt fiyatlarına Merkez Bankası müdahalesi ile ilgili önemli bir gelişmeyi paylaştı. Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Solakoğlu, Merkez Bankası'nın süt fiyatlarına müdahalesinin söz konusu olmadığını bunu da TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar'ın ortaya çıkardığını belirtti. Solakoğlu, şunları kaydetti:

"Yönetim Kurulu üyelerimiz ile bu farklı açıklamaların sebebini araştırmak için 2 Ağustos Perşembe günü Ankara'da yaptığımız görüşmeler neticesinde, Merkez Bankasının bu konuya söylenildiği gibi asla müdahale etmediğini Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar'ın girişimi ile bizzat Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'dan öğrendiğimizi ve bu durumda USK yönetiminin kendi yönetim kurulu üretici üyelerinden bile habersiz yayınladığı ve defalarca değiştirdiği beyanın dayanaklarını belgeleme ve izah etme mecburiyeti doğmuştur"

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
07 Ağustos 2018, 22:35

Tekirdağ li
Sen orada bize faydası olmayan ve bizden hak etmeden aidat alan bir yerde oturuyorsun saltanat sürüyor Sun,Aidatlarim HARAM olsun
05 Ağustos 2018, 20:42

Tarim

Gulten
Personel genel mudur yardimcilarininda gitmesi bakanlik icin hayirli olur atanmasini istemedikleri petsoneli cok guzel karalayabiliyorlar.hadi tunc gida kont genel muduru elazig urfa ekibini dagitin sayin bakanim aman dikkat.....

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ