Uluslararası At ve Binicilik Fuarı İstanbul'da yapıldı

At ve Binicilik Fuarı EQUIST-İstanbul Horse Show 19-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda yapıldı. Dördüncüsü gerçekleşen ve ilk kez bu yıl İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen fuara TİGEM'i temsilen Atçılık Dairesi Başkanlığı katıldı.

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı İstanbul'da yapıldı

Damızlık ve tohumluk ana eksenindeki faaliyetlerimizin yanı sıra safkan Arap atı yetiştiricisi de olan TİGEM standına katılımcılar oldukça yoğun ilgi gösterdi.

At yetiştiriciliğini bir vefa ve gen kaynağını koruma görevi olarak gören ve ülkemizde yetiştirilen safkan Arap atlarının hemen hemen tamamına yakınının orijini olan Kuruluşumuzun 3 işletmesinde yetiştirilen safkan Arap atları ve atçılık faaliyetlerimiz hakkında ziyaretçilere, uzman personelimiz tarafından kapsamlı bilgiler aktarılırken ayrıca TİGEM'i tanıtıcı broşürler de verildi.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 3 gün boyunca devam eden fuarda, birbirinden heyecanlı ve görkemli şovlar, konuklara eğlence ve keyif duygusunu aynı anda yaşattı. Atçılık ile ilgili çeşitli konferanslar, nal çakım uygulamaları, at terbiyesi üzerine eğitimleri de fuarda yer aldı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ