Toç Bir-Sen olağanüstü genel kurula gidiyor

Tarım ve ormancılık hizmet alanında genel yetkili sendika olan Toç Bir-Sen, olağanüstü genel kurula gidiyor.

Toç Bir-Sen olağanüstü genel kurula gidiyor

Sendikanın internet sayfasında yayınlanan olağanüstü genel kurul ilanında, genel kurulun 18 Kasım'da, çoğunluk sağlanamaması durumunda 25 Kasım'da Kızılcahamam Cam Hotel'de yapılacağı kaydedildi.

Genel Kurulda mevcut Başkan Günay Kaya ile yönetim kurulu üyesi Hüseyin Öztürk'ün listesinin yarışacağı kaydediliyor.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
13 Kasım 2017, 21:25

Kul Hakkı
mevcut yönetim külliyen istifa etmelidir.
03 Kasım 2017, 18:07

Şer odakları

Üye
Hiç ama hiç yakışmadı. Toç Bir Sen olağan genel kurula 1 yıl kalmışken bu işe sebep olanlar sendikadan sağlam bir tokat yemelidirler. Delege bu işi böyle oldu bittiye getirenlere cevabı net olacaktır
01 Kasım 2017, 12:03

Gitse ne olur gitmese ne olur

Sendika
TMO personeli fındık alımlarında haksız ve hukuksuz bir şekilde gece yarılarına kadar çalıştırıldı.Maddi ve manevi olarak tanımlanan bedelini odemediler. Halen de çalıştırıyorlar.Yetkili sendika Toc Bir Sen maalesef bunları gel Devamı..TMO personeli fındık alımlarında haksız ve hukuksuz bir şekilde gece yarılarına kadar çalıştırıldı.Maddi ve manevi olarak tanımlanan bedelini odemediler. Halen de çalıştırıyorlar.Yetkili sendika Toc Bir Sen maalesef bunları gelip yerinde görmedi.Personelin halini derdini dinlemedi.Haklarini aramadı.Genel kurula gitseler ne olur gitmese ler ne olur.Ayni tas aynı hamam......Onlar VİP gider,konaklar, yer içer, çalışır, personel ise rezil, perişan bir şekilde......

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ