TKDK’ye 200 personel alınacak

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), merkez ve taşra birimlerinde olmak üzere 200 personel alımı yapacağını duyurdu.

TKDK’ye 200 personel alınacak

Personel alımı ile ilgili Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndan yapılan açıklamada, merkez ve taşra birimlerine 184 uzman, 8 denetçi, 1 mütercim ve destek personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı yapacağını bildirdi.

Açıklamanın devamında, şunlar kaydedildi:

“Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı 10 Eylül 2017 Pazar günü yapılacaktır. Söz konusu sınava başta Kurum merkezi olmak üzere Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ardahan, Çankırı, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Karaman, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yozgat İl Koordinatörlüklerine ziraat, gıda, su ürünleri, inşaat, elektrik-elektronik, makine, endüstri mühendislikleri, iktisadi ve idari bilimler, veteriner, hukuk fakülteleri ve mütercim tercümanlık bölümleri mezunları başvurabileceklerdir. Sınav ilanı ve ayrıntılı bilgiler önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır."

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
23 Temmuz 2017, 18:35

Yapacak da surekli yds istyor

ZIRAAT MUHENDISI
Kardesim bu yds ile ziraat muhendisliginin ne alakasi var .Ben isimi dort dortluk yapiyor muyum yapmiyor muyum ona bak dili napicaz.Tecrube sahibi insanlarin onunu dil sinavi ile 30 yas sınıri ile kimsenin kapatmasi gerekmiyor.Yaziklar olsun

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ