TKDK personeli iftar programında bir araya geldi

TKDK personeli, geleneksel iftar programında bir araya geldi. TKDK'nın geleneksel iftar programına Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba canlı telefon bağlantısıyla katılırken, Müsteşar Yardımcıları Volkan Mutlu Coşkun, Ahmet Güldal ve Hasan Özlü, Bakanlık Genel Müdürleri, TKDK Başkanı Hakan Kalender ve çok sayıda TKDK personeli katıldı.

TKDK personeli iftar programında bir araya geldi

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, TKDK'ya yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek, Bakanlık ve Kurum personelinin Ramazan Ayını kutladı.

Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Hasan ÖZLÜ ise tüm Bakanlık ve TKDK çalışanlarının Ramazan Ayını kutlayarak Geleneksel TKDK İftar Yemeğinin ev sahipliğini yapan TKDK Başkanı Hakan KALENDER'e davetleri için teşekkür ederek Ramazan Ayının Bakanlığımızın ve Kurumumuzun tüm çalışanlarına hayırlar getirmesini temenni etti.

TKDK Başkanı Hakan KALENDER; “Ramazan Ayının İslam Dünyası'na, Ülkemize, Bakanlığımıza ve Kurumumuza hayırlar getirmesini diliyorum. Kurumumuz, Merkez ve 42 İl Koordinatörlüğü olarak yaklaşık 3000 arkadaşımızla birlikte ülkemizin kırsal kalkınma hedeflerine ulaşması için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalar ve verilen destekler siz TKDK personelinin gayretleriyle hayata geçmiştir. İnşallah bundan sonra da TKDK Merkez ve 42 İl Koordinatörlüğü olarak kırsal kalkınmaya daha fazla katkı yapmak için yoğun şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Son olarak, iftarımızı onurlandıran Müsteşar Yardımcılarımız Sayın Volkan Mutlu COŞKUN, Sayın Ahmet GÜLDAL ve Sayın Hasan ÖZLÜ'ye, Bakanlık Genel Müdürlerimize sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum, hepinize şimdiden iyi iftarlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kurum personelinin aileleriyle birlikte katıldığı Geleneksel TKDK İftar Yemeği edilen dualar ile son buldu.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ