TİGEM tarihinde bir ilk

TİGEM tarihinde bir ilk. TİGEM personelinin tecrübelerinden yararlanabilmek için 'Fikrini Söyle' projesi başlatıldı. 'Fikrini Söyle' projesiyle üretimin içinde yer alan TİGEM personelinin faaliyetlerin daha verimli hale gelmesinde iş akışının iyileştirilmesinde katkı sağlayacak fikir ve projelerini önermeleri hedefleniyor.

TİGEM tarihinde bir ilk

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM)'de Genel Müdürlük ve bağlı işletmelerinde tüm çalışanlara yönelik 'Fikrini Söyle' projesi başlatıldı.

'Fikrini Söyle' projesinde, gerek faaliyet alanına giren teknik konular, gerekse idari konularda, çalışanların kuruma fayda sağlayacağına inandıkları fikir ve projeler değerlendirilecek. TİGEM tarihinde bir ilk olan proje yarışmasına sadece kurum personeli katılabilecek.

TİGEM Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece, 'en küçük fikir ışıltılarından çok büyük başarıların çıkabileceği' düşüncesiyle projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Proje tüm personele duyurulurken, personelin 'Fikrini Söyle' platformundan yapacağı proje başvuruları düzenli olarak değerlendirmeye tabi tutulacak.

'Fikrini Söyle' projesi ile bizzat üretimin içinde yer alan personelin sadece sorunların tespiti ile sınırlı kalmayıp kendi çözüm önerilerini de ortaya koymaları, faaliyetlerin daha verimli hale gelmesinde ve iş akışının iyileştirilmesinde katkı sağlayacak fikir ve projelerini önermeleri hedefleniyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 17 Adet Yorum Yapılmış.
12 Aralık 2018, 22:06

Adamlar işletme görmemiş kızağa alsan ne almasan ne. Kendi kurumlarında bir yere gelememişler tarımı da köyünde gördüğü ineği ile 2 ağacı sanıyor
11 Aralık 2018, 04:21

İSABETLİ KARAR SİVAS TİGEM

DOGRU SÖZE NE DENİR
ÇOK DOGRU KARDEŞİM BU İŞLER BOŞ BUNLARI CEK KIZA GÖR BAKIYIM NASIL CALIŞIYOLAR DEVLET MALIYLA PADISAHLIK YAPILCANI ANLAMALATI LAZIM
10 Aralık 2018, 22:16

Yapman gerekeni yap once

Mudurleri kiza cek once ilk ULAS TIGEM sonra gerek kalmaz boyle islere
08 Aralık 2018, 15:30

Alper

Alper efendi yorumları iyi oku. Orada senin gibilerin ne kadar yetersiz ve kurumda gereksiz olduğundan bahsediyor. Yoksa yapılan doğru.
08 Aralık 2018, 15:18

Alper kendinden

Modern dediğin hayatı bu kurumun ülke tarımına kazandırdığını hiç bilirmisin. Senin gibiler yüzünden bu kurumun düzeni bozuldu. Sen bir ay git de bir ahır gör. Ondan sonra öt.
08 Aralık 2018, 15:14

Ayıp ayıp sen ayıbı biliyormus

Yazı yazarken kurumu çalışanları neler yapıldığını bilmiyorsan susacaksın. Hangi işletmede çalıştın ne üretti. Yazı yazarken besmele çekmeyi unutma
08 Aralık 2018, 14:05

Ayıp ayıp

Alper
Bu proje bütün uluslararası şirketlerde uygulanır. Eğer gerçekten mızırdanmak yerine katkıda bulunacaklar varsa onlar için iyi bir fırsat. Yorumlara bakıyorum enteresan. Bu zamana kadar bir arpa boyu yol alamamış, kapalı devre çalı Devamı..Bu proje bütün uluslararası şirketlerde uygulanır. Eğer gerçekten mızırdanmak yerine katkıda bulunacaklar varsa onlar için iyi bir fırsat. Yorumlara bakıyorum enteresan. Bu zamana kadar bir arpa boyu yol alamamış, kapalı devre çalışıp sen ben bizim oğlan yaşamaya alışmış olanlar için modern dünyanın uygulamaları elbette tu kaka olacak. Ama beyler hiç şansınız yok. Bu değişim olacak. Sizin gibi herşeye itiraz edenlere rağmen...
07 Aralık 2018, 11:46

ds
Bu durum birazda acziyet içerisinde kaldığınızı gösteriyor ...çünkü işgal ettiğiniz yerle ilgili vizyonunuz , bilgi ve tecrübeniz eksik...
07 Aralık 2018, 11:22

Bu zihniyetle

Tarımcı
Ne güzel değil mi ehliyetiniz yok ama sizi arabaya sürmeye zorluyorlar.Duvara tosluyorsunuz sonrada parçalanan arabayı nasıl toparlayacağız diyorsunuz.Siz yıllarını bu kuruma vermiş bilgi ve tecrübe sahibi insanları teker teker Devamı.. Ne güzel değil mi ehliyetiniz yok ama sizi arabaya sürmeye zorluyorlar.Duvara tosluyorsunuz sonrada parçalanan arabayı nasıl toparlayacağız diyorsunuz.Siz yıllarını bu kuruma vermiş bilgi ve tecrübe sahibi insanları teker teker kurumdan uzaklaştırın,ilgisi olmayan insanları üst düzey görevlere getirin taşradakilerin beklentileri bitsin sonra da ne olacak bu kurumun hali? Şunu herkes net olarak bilmelidir ki ''Herkes her şeyi yapabilir '' zihniyeti yanlıştır ve bir ülkeyi felakete götürür.Bu zihniyet temel bilimleri,bilgiyi,felsefeyi,okuduğun okulu,tecrübeyi inkar anlamına gelir ki çok tehlikelidir.Bu kafa yapısı ile hiçbir şey düzelmez.Tigem özüne,asıl evlatlarına dönmeden de başarılı olamaz
07 Aralık 2018, 10:34

Başkanların ya ısıra Para ödenen danışmanlar var bunlar ne iş yapar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ