Teşkilat mensuplarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Antalya'da gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 28. Genişletilmiş Başkanlar Kurulu'nun ikinci gününde de teşkilat toplantıları devam etti.

Teşkilat mensuplarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Antalya'da gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 28. Genişletilmiş Başkanlar Kurulu'nun ikinci gününde de teşkilat toplantıları devam etti. Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya ile Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı Fatma Kuloğlu'nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Kadınlar Komisyonu üyelerinin talep ve sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nail Süngü, Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Gürsoy, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şahin Değirmen'in başkanlığında gerçekleştirilen; İl ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve İşyeri Temsilcileri ile bir araya gelinen oturumda ise 2015 – 2016 yılları faaliyet raporlarının değerlendirilmesi, mali, teşkilat, basın ve iletişim, eğitim ve sosyal işler ile mevzuat konuları istişare edilerek değerlendirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin konuşmalarının ardından katılımcılarda söz alarak görüş ve önerilerini aktardılar.
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ