TARSİM açıkladı! Bitkisel ürün sigorta başvuruları başladı!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Bitkisel Ürün Sigortaları 2018 yılı üretim sezonu için poliçe başvurularının başladığını bildirdi.

TARSİM açıkladı! Bitkisel ürün sigorta başvuruları başladı!

TARSİM'den, yapılan açıklamada, Bitkisel Ürün Sigortaları 2018 yılı üretim sezonu için poliçe başvurularının 06 Kasım tarihi itibarıyla başladığı belirtildi. Açıklamada, üreticilerin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nezdindeki Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) mutlaka kayıt yaptırmalarının ya da kayıtlarını güncellemelerinin ardından bitkisel ürünler için son poliçe kabul tarihlerini www.tarsim.gov.tr üzerinden takip ederek, Sistem'de yer alan sigorta şirketlerinin yetkili acenteleri aracılığıyla tarım sigortalarını yaptırmalarının büyük önem taşıdığının altı çizildi ve üreticilere sigorta yaptırmaları konusunda çağrıda bulunuldu.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ