Tarım Kredi üretim planlaması yapacak

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Tüketime endeksli olarak üretim planlaması noktasında ciddi bir hazırlığımız var" dedi.

Tarım Kredi üretim planlaması yapacak

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, üretici ile tüketici arasında doğru bağlantı kurmanın önemine işaret ederek, "Tüketime endeksli olarak üretim planlaması noktasında ciddi bir hazırlığımız var. İnşallah önümüzdeki dönemde Tarım Kredi ve Tarım Kredi şirketlerini net ve belirgin şekilde alanda göreceksiniz" dedi.

Yaklaşık 1 milyon üyesi olan bir kooperatif olarak sözleşmeli çiftçi modelini Türkiye'de hakim kılmayı hedeflediklerini ifade eden Fahrettin Poyraz, "Bu şekilde de özellikle üretilen ürünün değerinde alınmasını ve tüketiciye ulaştığı zaman da makul fiyatlarla tüketiciye ulaşması noktasında iyi bir misyon üstleneceğiz. Daha agresif demeyelim ama belirleyici olma noktasında iddialı bir çalışmamız olacak" diye konuştu.

Ürün ve üretim planlaması noktasındaki kopukluğa dikkat çeken Poyraz, "Bir taraftan vatandaş üretici olarak 'ürün para etmiyor' diye şikayetçi diğer taraftan da tüketici de 'niye ürünü bu fiyattan alıyoruz' diye şikayetçi. Aslında biraz ürün ve üretim planlaması yapma noktasında çalışmamız lazım. Üretici ile tüketici arasında doğru bağı kurabilirsek eminimki üretici de üretiminde memnun olacak, tüketici de makul fiyatta kaliteli ürünü alma imkanına sahip olacak. Biz de bu anlamda hem iç hem de uluslarası piyasada ülke ve dünya ekonomisine olumlu katkı sunma hedefindeyiz" dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 26 Adet Yorum Yapılmış.
03 Mart 2018, 20:03

Nerde bulurum seni

Isimsize cevap
Isimsiz randevulasalim bulusalim.
12 Şubat 2018, 23:08

Yorumlarda ondeyiz

Isimsize
Yorum ve begenilerde ondeyiz. Koyduk mu ? Secimlerde de oyle.olcak. inegollu galles e karsi 5 -6 aday var.
12 Şubat 2018, 00:36

Adalet olmaz

Düzen degişmedikçe
A k. Döneminde iştirakler için alınan Vakıf binasının 120 gunluk süresi ne için verilmiştir .6 yıllık çalışma hayatı olan bu şahıs Gnl.mdr.yardımcılığında kalabilmek için mi kurumun 3 milyonluk ceza kesmesi gerekirken, yerine Devamı..A k. Döneminde iştirakler için alınan Vakıf binasının 120 gunluk süresi ne için verilmiştir .6 yıllık çalışma hayatı olan bu şahıs Gnl.mdr.yardımcılığında kalabilmek için mi kurumun 3 milyonluk ceza kesmesi gerekirken, yerine 120 gün ek süre vermiştir yonetm denetim uyuma yakında bakanlık müfettişlerine hesap vereceğiniz günler yakındır.hemde çok yakın
11 Şubat 2018, 19:21

Cevap

Isimsize
Suurlu olun. Mr Kalpakci gibi rezil.olmayin
11 Şubat 2018, 17:08

Cevap

İsimsize
Secimlerde Ankara ya beraber geldikleri dogrudur. Ancak kurulan tuzakdan haberi yoktu sakin in.. Ayan ın video konferansına ihsan kalkavan a odenen para vb bir cok konuda imzası var.. 5 trılyon ciftcinin parasını reklam şirketine verdiler. B Devamı..Secimlerde Ankara ya beraber geldikleri dogrudur. Ancak kurulan tuzakdan haberi yoktu sakin in.. Ayan ın video konferansına ihsan kalkavan a odenen para vb bir cok konuda imzası var.. 5 trılyon ciftcinin parasını reklam şirketine verdiler. Bunların hepsi Reis e verildi.. Karsısına cıkan varmı goruraun secimde.. Ayrııca Görev süresi bitince yani seçimlerdem sonra da İnegol e de gelicez merak etme..
10 Şubat 2018, 23:27

benim degil yiyorsa bşk karşisına cık, yenimahalle den olsan ne olacak birader. bize sökmez. sakin de biliyordu meark etme, beraber geldiler ankaraya. görev falan istemedi irfan kendini kurtarmak adına bursadan bakan olunca murat kumaş istifa Devamı..benim degil yiyorsa bşk karşisına cık, yenimahalle den olsan ne olacak birader. bize sökmez. sakin de biliyordu meark etme, beraber geldiler ankaraya. görev falan istemedi irfan kendini kurtarmak adına bursadan bakan olunca murat kumaş istifa ettirip inegol luyu bşk yaptı. ama o harekette kurtarmadı irfani. bşk ne kadar dogru vede mertce duruşun varki bunlar catlıyor. ceket koydu varmı karşısına cıkan.. yenımahalleli don kişot yıyorsa gel ınegol e bekliyoruz
10 Şubat 2018, 20:01

Inegolluye

ABC
Külcü başkan M.Kumaş yönetiminde Bşk. Vk. İdi. Yeni mahallede olduğuna göre sende istediğini alamayıp başkana sallayanlardansın. Seçilmeye gelince Külcü başkanı ne seçilmesine yardım edebilirsin , nede engelleyebilirsin. Başkanı Devamı..Külcü başkan M.Kumaş yönetiminde Bşk. Vk. İdi. Yeni mahallede olduğuna göre sende istediğini alamayıp başkana sallayanlardansın. Seçilmeye gelince Külcü başkanı ne seçilmesine yardım edebilirsin , nede engelleyebilirsin. Başkanın o makamı istediğinde tekrar seçilebilecek gücü de vardır.
10 Şubat 2018, 07:27

Inegollu

Isimsize cevap
Once adresini yazki karsina gelelim. Ben yenimahalledenim. Sen gel istersen. Evet irfan zamaninda en yakin dostunu sirtindan vurup yonetime Sakince girdi. Murat kumas istifa edince bakan beyden gidip girevi istedi. Git kendine sor o da bunu soyler. Devamı..Once adresini yazki karsina gelelim. Ben yenimahalledenim. Sen gel istersen. Evet irfan zamaninda en yakin dostunu sirtindan vurup yonetime Sakince girdi. Murat kumas istifa edince bakan beyden gidip girevi istedi. Git kendine sor o da bunu soyler. Bosuna don kisot silahsorlugu yapma
09 Şubat 2018, 21:54

ınegol luyu faruk bey atamadı .irfan güvendi dönemınde yön krl üyesi oldu. daha sonra 2 yıl gecti başkanlıga getirildi. Çünkü Yönetimin içinde en tecrübeli kendisi. 10 yılın üstünde balıkesir bölgede yönetim kurulu başkanlı Devamı..ınegol luyu faruk bey atamadı .irfan güvendi dönemınde yön krl üyesi oldu. daha sonra 2 yıl gecti başkanlıga getirildi. Çünkü Yönetimin içinde en tecrübeli kendisi. 10 yılın üstünde balıkesir bölgede yönetim kurulu başkanlığı yaptı.hiç merak etme ceketini koysa ortaya seçimleri kazanır. varsa aksini idda eden gelsin karşısına.
09 Şubat 2018, 01:18

Seni gidi seni
Ağla sızla beni unuttular de gez genel müdürlük verilsin görev istenilmez verilir de salvo yap sonra başkasının kayığına bin randevu bekle yemezler koçum arifeyi gösterip bayramı göstermezler son hamlede sandalyeye tkşt de vurursun Devamı..Ağla sızla beni unuttular de gez genel müdürlük verilsin görev istenilmez verilir de salvo yap sonra başkasının kayığına bin randevu bekle yemezler koçum arifeyi gösterip bayramı göstermezler son hamlede sandalyeye tkşt de vurursun yetiştir yönetime

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ