Şeker ihracatçılarının dikkatine!

Şeker Dairesi Başkanlığı, C şekeri için ihraç ön izin belgesinin düzenlenmesi konusunda bir duyuruda bulundu. Duyuruda, ihraç ön izin belgesi başvurularının sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi ve gerekli izinlerin sağlanması için başvuruların ivedilikle yapılması istendi.

Şeker ihracatçılarının dikkatine!

Şeker Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda şunlar kaydedildi:

"Temmuz ayında 1701.99.10.00.11 GTİP'li pancardan üretilen A ve B Kotaları dışındaki C şekeri için İhraç Ön İzin Belgesi düzenlenmesi talepleri satış/stok bilgileri dikkate alınarak Bakanlığımızca değerlendirilecektir. Bu kapsamda İhraç Ön İzin Belgesi başvurularının, sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi ve gerekli izinlerin sağlanması bakımından Başkanlığımıza ivedilikle yapılması önem arz etmektedir. Şeker üreticisi ve ihracatçılarına duyurulur."

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ