Recep Konuk Tarım Komisyonu'nu bıraktı

Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanlık görevini bıraktığını bildirdi.

Recep Konuk Tarım Komisyonu'nu bıraktı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Tarım,Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, Tarım,Orman ve Köyişleri komisyon başkanlığını bıraktı. Konuk, yeni dönemde İçişleri komisyonunda görev yapacak.

Edinilen bilgilere göre, Recep Konuk'tan boşalan Tarım Orman ve Köy İşleri komisyon başkanlığına Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu getirildi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
09 Aralık 2017, 22:42

Tarım

Tarım
Mehmet Babaoğlu Nottingham Üniversitesinde Tarımsal Biyoteknoloji alanında doktora yapmış müthiş kaliteli bir öğretim üyesi. Tam bakan olacak adam. Sayın Cumhurbaşkanı bölgesel dengeleri gözetmek adına tarım bakanı seçimiyle maale Devamı..Mehmet Babaoğlu Nottingham Üniversitesinde Tarımsal Biyoteknoloji alanında doktora yapmış müthiş kaliteli bir öğretim üyesi. Tam bakan olacak adam. Sayın Cumhurbaşkanı bölgesel dengeleri gözetmek adına tarım bakanı seçimiyle maalesef bakanlığa 1,5 yıl daha kaybettirdi. 1,5 yıl sonra koca bir enkaz kalacak. 2019 yılında gelecek kişi ise 5 yıl müthiş çalışsa bile bu enkazı kaldıramayacak. Ülkem adına üzülmekten bıktım artık. Doğru adamı bulmak bu kadar mı zor!!!

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ