Orman Mühendislerine hayırlı olsun ziyareti!

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, Orman Mühendisleri Odası Başkanlığı görevine seçilen Hasan Türkyılmaz'ı makamında ziyaret ederek kendisini tebrik etti.

Orman Mühendislerine hayırlı olsun ziyareti!

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, Orman Mühendisleri Odası Başkanlığı görevine seçilen Hasan Türkyılmaz'ı makamında ziyaret ederek kendisini kutladı. Aslan'ın ziyaretine, Öz Orman-İş Genel Sekreteri Bayram Ayaz ve Genel Malî Sekreter Ali Bilgin de eşlik etti.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ