NÜD'den Şeker Dairesine ziyaret!

NÜD Yönetim Kurulu Başkanı Rint Akyüz ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri İlknur Menlik, Şeker Dairesi Başkanı Hamit Aygül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

NÜD'den Şeker Dairesine ziyaret!

NÜD Yönetim Kurulu Başkanı Rint Akyüz Başkanlığındaki NÜD Yönetim Kurulu Üyeleri ile Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri İlknur Menlik ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde Şeker Dairesi Başkanı Hamit Aygül'ü ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini illetti. Görüşmede sektörün yapısı, çalışmaları ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
02 Temmuz 2018, 22:37

Hayırlı olsun

A.A
Hayırlı olsun Hamit bey değerli bir yöneticidir. Ülke tarımına çok katkısı olacaktır.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ