Kooperatiflerde pazarlama kabiliyetlerini geliştirme toplantısı

Isparta'da faaliyet gösteren tarımsal kalkınma kooperatifleriyle, 'Tarımsal Örgütlerin Pazarlama Kabiliyetlerinin Geliştirilmesi Projesi' kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kooperatiflerde pazarlama kabiliyetlerini geliştirme toplantısı

Isparta'da Eğirdir Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda ilde faaliyet gösteren tarımsal amaçlı kooperatiflerden soğuk hava deposuna ve tasnifleme ünitesine sahip 12 adet tarımsal kalkınma kooperatifi yöneticileri ile bilgi alış verişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda kooperatif yöneticileriyle proje konusunda anket çalışması yapıldı. Kooperatif ve üreticilerin üretim ve pazarlama konularındaki tarımsal sorunları ve çözüm önerileri kayda geçirildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ