Gençer, TMO’yu ziyaret etti

TÜRKTOB Başkanı Yıldıray Gençer ve TSÜAB Başkanı Burhanettin Topsakal, TMO Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu'na ziyarette bulundu.

Gençer, TMO’yu ziyaret etti

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Yıldıray Gençer ve Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Başkanı ve TAREKS AŞ. Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğu'nu ziyaret etti.

Görüşmede Başbakan Binali Yıldırım'ın İzmir'de açıkladığı Milli Tarım Projesi, tohumculuk sektöründeki son gelişmeler ve kurumsal iş birlikleri gündeme geldi.
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ