ESK ithal ette gümrükleme hizmetini yenileyecek!

Et ve Süt Kurumu, Sırbistan ve Ukrayna'dan yaptığı et ithalatında kullandığı gümrükleme hizmetini yenileyecek. Bunun için ihale ilanına çıkan ESK'nın bu kararı farklı yorumları da beraberinde getirdi. İhale ilanı yeni bir et ithalat kararı gibi anlaşılsa da gümrükleme hizmeti mevcut devam eden ithalatlarda kullanılacak.

ESK ithal ette gümrükleme hizmetini yenileyecek!

Et ve Süt Kurumu, Sırbistan ve Ukrayna'dan yaptığı et ithalatlarında gümrükleme hizmetini yeniliyor. Artan kurlardan dolayı Polonya'dan yapılan et ithalatını durduran Et ve Süt Kurumu, daha önceden yapılan sözleşmelerden dolayı Sırbistan ve Ukrayna'dan et ithalatı yapmaya devam ediyor. Bu ithalatlarda kullanılan gümrükleme hizmeti bittiği için yeniden ihaleye çıkıldı.

Et ve Süt Kurumu'nun gümrükleme hizmet alım ihalesine çıkması, farklı yorumları da beraberinde getirdi. İhale ilanı yeni bir et ithalat kararı gibi anlaşılsa da gümrükleme hizmeti mevcut devam eden ithalatlarda kullanılacak.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
03 Ekim 2018, 18:38

İthalat

Murat
Yok döviz fırladı yok faiz yükseldi . Bütün bunlari bilincli yapiyorlar Ürettigin ürünü bile ithal edersen cebindeki parayi boş yere yabancilara verirsen Bu bir vatan hainligidir.Cocuk bile bu zekaile hareket etmez
03 Ekim 2018, 14:06

cuma
Et ithal edin siz.Yerli üretici zarar etsin ama siz ithalata devam edin.
03 Ekim 2018, 13:41

Devam ediniz ithalata

Milli çoban
Devam devam yola devam, Allah gözünüze doyursun bu ülkenin parasını har vurup harman gibi savurdunuz durmadan yalan söylüyorsunuz utanmadan sıkılmadan yazıklar olsun size bu milletin ürettiği ürünleri ayaklar altına alındı yüce All Devamı..Devam devam yola devam, Allah gözünüze doyursun bu ülkenin parasını har vurup harman gibi savurdunuz durmadan yalan söylüyorsunuz utanmadan sıkılmadan yazıklar olsun size bu milletin ürettiği ürünleri ayaklar altına alındı yüce Allah'ım size bu dünyada yer yurt vermesin inşallah

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ