Çiftçilik kutsal bir meslektir!

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Osman Uzun, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Çiftçilik kutsal bir meslektir!

Osman Uzun, mesajında şunları kaydetti:

“Çiftçilerimizin alınteri ile sulanan vatan toprakları ilelebet var olacak. Güçlü Türkiye'ye ve bereketli yarınlara tarım sektörünün tüm paydaşlarını güçlendirerek kavuşacağız. Bu yolda, üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çiftçilik bir yaşam biçimidir ve ömür boyu süren, nesillerden nesillere aktarılan kutsal bir meslektir. Bu mesleği fedakarca icra eden tüm çiftçilerimizin ve tarım sektörünün tüm paydaşlarının “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü”nü en içten dileklerimle kutluyorum."

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
14 Mayıs 2018, 21:42

senol
çiftçiyi kutsa diye diye bitirdiniz perişan ettiniz helallikde istiyecekmisiniz beyler

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ