Tarım ve hayvancılıktaki ithalatı hazmedemiyorum!

Hürriyet gazetesinin köşe yazarı Ahmet Hakan, Türkiye'nin tarım ve hayvancılık için çok elverişli bir ülke olmasına rağmen tarım ve hayvancılıkta yapılan ithalatı hazmedemediğini kaydetti.

Tarım ve hayvancılıktaki ithalatı hazmedemiyorum!

Tarım ve hayvancılıktaki ithalat sorununa bugün köşesinde yer veren Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, şunları kaydetti:

HAZMEDEMİYORUM

Tarım için bu denli elverişli bir memlekette yaşadığımız halde tarım ürünlerini ithal etmek durumunda kalmamızı...

10 şişe soda içsem de...

HAZMEDEMİYORUM

Hayvancılıkta dünyada bir numara olacak imkânlara sahip olduğumuz halde ta Güney Amerikalardan gemilerle hayvan ithal etmemizi...

Kutu kutu mide hapları yutsam da...

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
10 Eylül 2018, 19:38

O zaman

Hasan
Hazmedemiyorsa açsın bi besi çiftliği.
09 Eylül 2018, 13:00

Tarim kredi olduğu sürece çiftçi batar.. Ayrıca işkurdan istihdam edersen kıssa süreli milleti ekonomi çöker üretim biter bütçe çarçur edilir seçim den seçime ayrıca aş evinin kişi bakma zorunluluğu kaldırılmalı çünkü 80 ya Devamı..Tarim kredi olduğu sürece çiftçi batar.. Ayrıca işkurdan istihdam edersen kıssa süreli milleti ekonomi çöker üretim biter bütçe çarçur edilir seçim den seçime ayrıca aş evinin kişi bakma zorunluluğu kaldırılmalı çünkü 80 yaş altı özürlü değilse vermeyin gitsin köyüne çok sağlam insanlar var yeşilkart ile geziyor ayıp ayıp bunu hükümet düzeltsin herşey düzelir
08 Eylül 2018, 18:11

İsa kacır
Saçma sapan verilerden yola çıkarsak her şeyimiz tamam birde işletmeleri gezipte gerçekleri görerek hesap yapsak o zaman gerçek hayvan sayımızı bilerek çözüm üretebiliriz yoksa hem çifçi hem hayvancı günden güne sektörden çe Devamı..Saçma sapan verilerden yola çıkarsak her şeyimiz tamam birde işletmeleri gezipte gerçekleri görerek hesap yapsak o zaman gerçek hayvan sayımızı bilerek çözüm üretebiliriz yoksa hem çifçi hem hayvancı günden güne sektörden çekiliyor Güzel Ülkemin İnsanı ital ürünlerle besleniyor ne yediğinden bi haber yazık çok yazık .
08 Eylül 2018, 16:46

Merak etmeyin ilahiyatçı mimar polis daire başkanları var tarımda onlar çözüm sunar. Sosyolog kaymakam bedenci Gen mdr iyi yönetir.
08 Eylül 2018, 16:44

Tarımdaki kadrolar mühendis ve veteriner olmadığı sürece daha çok sindirim proplemi olur

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Ekonomi HABERLERİ