Maliye Bakanı Naci Ağbal: Şeker fabrikaları özelleştirilecek!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, özelleştirme kapsamında bulunan şeker fabrikaları ile ilgili olarak konuştu. Ağbal: “Şeker fabrikaları benim gözümün bebeği ama özelleştirilecek" dedi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal: Şeker fabrikaları özelleştirilecek!

Gazete Habertürk'ten Esra Nehir'in haberine göre, Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 2018 bütçesi üzerindeki görüşmelerde şeker fabrikalarındaki geçici işçilerin durumuna ilişkin soruya, “Şeker fabrikaları benim gözümün bebeği. İşçi arkadaşlarımızın hassasiyetlerini biliyoruz. İşçilerimiz, sendikalarımızla şeker fabrikalarının daha da büyümesi için çalışmalar yapacağız. Tabii özelleştirme de yapacağız" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
28 Kasım 2017, 11:13

son

kurtuluş
şeker fabrikalırı bitirdiler kimin ne yaptığı beli değil her yeri torpil olmuş adamına göre iş yapanlanlar kişilerin isteğine göre yönetmenlikler memur kalmadı ama durmadan yükselme sınavları yapılıyor önce memur alın
22 Kasım 2017, 13:51

han

çiftçi
şeker fabrikaları çiftlik haline gelmiş derhal özelleşmesi şart
15 Kasım 2017, 13:49

b

vatan
özelleşmesi geç bile kalında yatarak devlet sırtından geçiniyor üstelik beğenmiyorlar
04 Kasım 2017, 09:11

Ondan sonra neyi satacaksiniz

Tokatlı
Bırakın artık milletin aklıyla alay etmeyi .Kötü evlat gibi babadan kalan tarlalari satıp satıp bitiremediniz birde eski hukumetleri beğenmeyin kötüleyin.tabi satmak zorundasınız para kalmadı doymadınız.
01 Kasım 2017, 09:52

Soruyor

Vatandas
Bunlarin 2019 artık gitmesi lâzım yeter 15 yıl oldu bunlardan kurtulalım.artik birlik olup sandığa gömelim bunları askeri ücret perişan çiftçi berişan emekli perişan bunlar oy aldıkça şıkarmıdılar birlik olalım arkadaşlar bunl Devamı..Bunlarin 2019 artık gitmesi lâzım yeter 15 yıl oldu bunlardan kurtulalım.artik birlik olup sandığa gömelim bunları askeri ücret perişan çiftçi berişan emekli perişan bunlar oy aldıkça şıkarmıdılar birlik olalım arkadaşlar bunlara oy vermeyelim

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.