Kim bu aracılar?

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in "gıda borsası kurulacak" açıklamaları sonrası gözler yeniden sektöre çevrildi. Açıklanan başlıklar arasında ise en dikkat çeken noktalardan biri ise aracılar, sebze-meyve hallerindeki aracıların ise konu hakkında sessizliği sürüyor.

Kim bu aracılar?

Üreticide düşük, pazarda yüksek olan ürün fiyatlarına tepkiler sonrası yeni bir hamlede bulunuldu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan biri ve en dikkat çekenlerinden olan aracıların kaldırılması idi. Sebze-Meyve hallerinde ürünün üzerine bir komisyon daha eklenmesine neden olan aracılar, tepkiyle karşılanıyor ve fiyatın yükselmesinden sorumlu tutuluyordu. Peki kim bu aracılar? İzleyeceğiniz videoda sektörden çeşitli görüşlere yer veriliyor ve bir çok soruya cevap aranıyor...

TARIMDANHABER
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Ekonomi HABERLERİ