Azerbaycan'a 66 ton kuru üzüm ihracatı!

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından Azerbaycan'ın en büyük gıda firmalarından olan aynı zamanda Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin gıda tedarikçisi Azersun'a ihraç edilen 66 ton kuru üzüm yola çıktı.

Azerbaycan'a 66 ton kuru üzüm ihracatı!

Tarım Kredi Kooperatifleri, kaliteli ve güvenli gıda alanında sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Ülke tarımı ve üreticilerinin desteklenmesi yanında tüketicilerin kaliteli ve sağlıklı gıdaya erişimi misyonu ile hizmet veren Tarım Kredi Kooperatifleri, bu alandaki çalışmalarını dost ve kardeş ülke Azerbaycan ile sınır dışına da taşıdı. Daha önce Türk Silahlı Kuvvetleri, Kredi Yurtlar Kurumu, Ege Üniversitesi gibi kurumlarla yurt içinde gıda temini konusunda çalışmalar yürüten Tarım Kredi Kooperatifleri, bu alandaki tecrübesini ihracatta da göstererek hem ortaklarının ürünlerinin değerlendirilmesine hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

Bu amaçla Azerbaycan'da faaliyet gösteren ve ülkenin en büyük gıda firmalarından olan Azersun'a yapılacak ihracatın ilk sevkiyatı yola çıktı. TK Birlik bünyesinde hazırlanan 10'ar kiloluk paketlerde toplam 66 ton kuru üzüm 2 Tır ile gönderildi. Teslim edilecek kuru üzümler ile Azerbaycan ordusunun 5-6 aylık kuru üzüm ihtiyacının karşılanması hedefleniyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
30 Eylül 2018, 13:13

Tarım kredi taşeron

taşeron gülüp geçiyor kadroya geçemedik ya yalan dolan olduk !!! yav Heee kos koca adamlar sözünü tutmadı !!! ama Fetö cüler kuruma geri döndü !! ve Pozisyonları belli !!! bizim anlımız AK çok şükür böyle bir muhabbette değiliz Devamı..taşeron gülüp geçiyor kadroya geçemedik ya yalan dolan olduk !!! yav Heee kos koca adamlar sözünü tutmadı !!! ama Fetö cüler kuruma geri döndü !! ve Pozisyonları belli !!! bizim anlımız AK çok şükür böyle bir muhabbette değiliz !!! KAdromuz verilmesede şimdi bu yazıyı beğenmeyenler varya emin olun fetö cülerdir !!!

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Ekonomi HABERLERİ