Türk Tarım Orman-Sen'den il müdürüne ziyaret!

Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar'ı makamında ziyaret etti.

Türk Tarım Orman-Sen'den il müdürüne ziyaret!

Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yalova İl Temsilcisi Mustafa Dağdeviren ve Genel Merkez ile İl Yönetimi Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar'ı makamında ziyaret ederek Tarım ve Orman Bakanlığının yeniden yapılanması ve çalışanların durumları ile ilgili görüş alış-verişinde bulundular.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ