Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün binası durduruldu

Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yeni hizmet binası ihale ilanı iptal edildi.

Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün binası durduruldu

Tarsushaber.com'un haberine göre, Tarsus yeni İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün bina yatırımı durduruldu. Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün yeni binası için yapılacak olan ihale iptal edildi. 17 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yeni hizmet binası ihale ilanı iptal edildi.

TASARRUF TEDBİRLERİ NEDENİYLE

Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP)'ta yer alan iptal açıklamasında, yapılacak olan yeni hizmet binasının “Tasarruf Tedbirleri Nedeniyle” iptal edildiği belirtildi. Yeni bina 82 Evler mahallesindeki 17 dönümlük alana inşa edilecek binanın ihalesi 15 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilecekti.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ağustos 2018, 23:01

takla
il müdürlüğü binası ne oldu bekçi emmi. herhal bakan beyle istişare yapıyor.
07 Ağustos 2018, 18:05

Mersin'de tuz kokmuş tuz.
05 Ağustos 2018, 14:02

Kacak kadirin ekibi 15 yıldır işbaşında. Ne dediyseniz oldu. Şimdiye kadar neden yapmadın dünürüm.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ