Tarım İl Müdürü: Çiftçilerin sorunlarını dinledi!

Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, ilçe, belde ve köyleri gezerek çiftçilerle bir araya geldi. Çiftçilerin sorun, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Şahin, çiftçilerin sorunları hakkında bilgilendirme yaptı.

Tarım İl Müdürü: Çiftçilerin sorunlarını dinledi!

Her zaman üretenin yanında olduklarını belirten Şahin, “Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olarak bizler her zam üretenin ve üreticinin yanındayız. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde hem çiftçimizin sorunlarını gidermeye çalışıyoruz, hem de çiftçilere bilgilendirmede bulunuyoruz. Şuana kadar gezdiğimiz bütün köylerde tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimize bakanlığımızın proje ve hibe destekleriyle daha karlı üretim yapabileceklerini anlattık. Kırşehir'imizde köylerimizi karış karış gezip, ürettikleri her üründe alın teri olan eli nasırlı çiftçilerimizin yanında olarak, bakanlığımızın destekleriyle nasıl daha verim alabilirler ve teknik konularda bilgiler veriyoruz. Köy ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek” diye konuştu.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
27 Kasım 2017, 14:00

ZATEN GÖREVİ BU DEĞİLMİ?
27 Kasım 2017, 09:33

Müdür çalışıyor
27 Kasım 2017, 07:16

Yeni Nesil İl Müdürleri

Elaziz
TARIM ve Hayvancılık içler acısı çiftçinin anası ağlamış koca bakanlığın İl Müdürleri çiftçiyi dinledim diye ha bire haber reklam
27 Kasım 2017, 06:02

Nasıl yani

Hendeseci
Tarım İl Müdürü çiftçinin sorununu dinlemez zaten sorunu bilir ve çözer ama sen liyakata uymayan atama yaparsan ol müdürü sorunu ancak dinler.
26 Kasım 2017, 21:35

Tarımın hali içler acısı. Tamamen ithalatçı konumundayız. İl müdürleri medya da boy göstereceklerine sessiz sedasız işlerini yapsınlar. Yani ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ