Tarım İl Müdürü Açıkladı! Son başvuru tarihi 12 Aralık!

Bingöl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Yıldırım, Kırsal Kalkınmaya Desteklemelerine dönük başlanan yüzde 50 hibe programının 12. etap başvurusunun 12 Aralık'a kadar süreceğini bildirdi.

Tarım İl Müdürü Açıkladı! Son başvuru tarihi 12 Aralık!

Proje amacının istihdam yaratma yaratmaya yönelik olduğunu ifade eden Yıldırım, 11 etapta 97 projeye, 42 milyon 231 bin 189 TL hibe desteği verildiğini belirterek "Projeler bu yıl diğer etaplardan farklı olarak sadece kırsal alanda uygulanacak. Yani nüfusu 20 bin kişiden az olan yerleşim yerlerinde uygulanacak proje başvuruları kabul edilecek. Bingöl'de merkez ilçe mücavir alanı dışındaki diğer ilçeler, beldeler ve köy sınırlarında başvurular kabul edilecek" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ