Tarım İl Müdürlüğü: Teknik gezi düzenledi

Adana Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından, “Tarımda Su Kullanımının Etkinleştirilmesi Programı” kapsamında, Şanlıurfa'ya teknik gezi düzenledi.

Tarım İl Müdürlüğü: Teknik gezi düzenledi

Suyun tasarruflu kullanımının yerinde görülebilmesi amacıyla Adana Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, “Tarımda Su Kullanımının Etkinleştirilmesi Programı” kapsamında, Şanlıurfa'da bulunan Yedigöze Barajı'na teknik gezi düzenledi. Gezide, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nün uygulama alanındaki yeraltı sulama, yağmurlama sulama, Canter pivot sulama projeleri hakkında üreticilere bilgi verilirken, çiftçilere yanlış sulama konusunda uyarılar yapıldı.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ağustos 2017, 10:43

git artık

Seyhan
adana il müdür vekili hem teşkilata hemde tarıma büyük zarar verdin.git artık gitmezsen gönderirler.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.