Tarım İl Müdürlüğü: Bitki sağlığı toplantısı düzenledi

Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 'Bitki Sağlığı Değerlendirme' toplantısı düzenledi.

Tarım İl Müdürlüğü: Bitki sağlığı toplantısı düzenledi

Bitki Sağlığı Değerlendirme toplantısında konuşan Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Özen, "Elbette ki çok önemli görevler icra ediyoruz. Sağlıklı beslenmenin temeli bizim kontrollerimizden geçmektedir. Bizler Bakanlık olarak üretimin ilk aşamasından itibaren üreticinin yanında olmalıyız. Teknik mevzuat ne kadar önemli ise, üreticilerle devamlı iletişim halinde olup ekiminden, gübreleme, hastalık zararlı mücadelesi ve hasadına kadar doğru metodları uygulamalarını sağlamakta bir o kadar önemlidir" dedi.

Çiftçi toplantıları ve gece eğitimlerinin önemine vurgu yapan Özen, üreticilerin tarım konusundaki bütün sorularının yanıtsız kalmaması gerektiğini belirterek, "İletişim ve diyalog halinde kalıp, mesai gözetmeksizin üreticilerle birlikte, üretimin her aşamasında yerimizi almalıyız” ifadelerini kullandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
05 Ekim 2017, 23:58

Ne büyük yenilik
Tarım il müdürü bu toplantıyı düzenlemeyip emniyet müdürümü düzenleyecekti. Bu adamı da anlayamadık gitti.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ