Tarım Bakanlığının acısı büyük!

Elim bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Korkuteli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğü çalışanlarından ziraat mühendisleri dualarla defnedildiler.

Tarım Bakanlığının acısı büyük!

Korkuteli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görev yapan ziraat mühendisleri, Cuma günü mesai çıkışında yaşanan elim bir trafik kazası sonrasında Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Antalya-Korkuteli karayolu Cehennem Deresi mevkiinde önceki gün saat 17.50'de Korkuteli'nden Antalya'ya giden ziraat mühendisi Okan Haluk Çalışkan'ın kullandığı otomobil, takla atarak şarampole yuvarlandı. Kazada Korkuteli Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'nde görevli ziraat mühendisleri Okan Haluk Çalışkan ile nişanlısı Serap Tek olay yerinde, aynı araçta bulunan ziraat mühendisi 9 aylık hamile Ezgi Görkem Şahin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cemil Öztürk de yaralandı.

Serap Tek'in cenazesi dün öğle namazından sonra Korkuteli Bozova Mahallesi Mezarlığı'nda, Ezgi Görkem Şahin'in cenazesi ise bebeği ile birlikte Uncalı Mezarlığı'nda defnedildi. Cenazeye Merhumelerin aileleri ve akrabalarının yanı sıra; Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan ve Nail Süngü, 16 ve 43 Nolu Antalya Şube Başkanları ile yönetim Kurulu üyeleri, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.

Okan Haluk Çalışkan'ın cenazesi ise baba ocağı Erzincan'a uçakla gönderilerek burada defnedildi.

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, yayınladığı mesajla, "vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve mesai arkadaşlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. Yaralı olan arkadaşımız Cemil Öztürk'e de acil şifalar diliyoruz" dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
13 Haziran 2018, 03:24

??

??
Antalyada yasayan insanlar korkuteline gidip gelmesinde bir sorun var.allah rahmet eylesin.
11 Haziran 2018, 12:54

Allah rahmet eylesin

HDM
Mekanları cennet olsun inşallah

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ