O il müdürü istifa etti

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Kaya, görevinden istifa etti.

O il müdürü istifa etti

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Kaya, Mayıs 2017 yılında beri yürüttüğü müdürlük görevinden istifa etti. Tarım il müdürlüğünden edinen bilgilere göre, Kaya'nın sağlık sorunlarından dolayı istifa ettiği belirtildi.

İstifa eden Kaya'nın yerine görevi vekâleten Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın yürütecek.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
07 Temmuz 2018, 09:19

Antalya

Antalyadan bekliyoz istifalar
06 Temmuz 2018, 20:32

ANKARADAKİ ABİLERİN UMURUNDAmı

İlçe Müdürü
İstifa etmeyen ya da ettirilmeyen deneyimli insan kalmadı nerdeyse...
06 Temmuz 2018, 20:28

TARIMSAL SENDROM

Mühendis
Bakanlık, il ve ilçe teşkilatlarını o kadar çok önemsizleştirdi ki artık taşrada müdürlük yapmanın, yıpranmanın bir gereği yoktur düşüncesinde herkes.
06 Temmuz 2018, 19:27

Adana

Seyhan
Onurlu bir davranış darısı buranın da müdürünün başına ama hiç sanmam bu kadar onurlu davranışlar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ