Muğla Tarım İl Müdürü değişti!

Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nazif Ekici, yayınlanan kararname ile Ankara'ya atandı.

Muğla Tarım İl Müdürü değişti!

Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nazif Ekici, gelen kararname ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesine Ankara'ya ataması gerçekleştirildi.

Ankara'ya ataması yapılan Ekici'nin yerine vekaleten, Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Muhammed Sevinç getirildi.

Muhammed Sevinç Kimdir?

1979 yılında Denizli'nin Buldan ilçesi Yenicekent'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Nazilli'de yaptı. Liseyi İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesinde okudu. İlk görevini 1999 yılında Kahramanmaraş Tarım İl Müdürlüğünde Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak başladı. 2004 yılında Aydın'a atandı. Aynı zamanda 2008 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni bölümünden mezun oldu. 2009 yılında askerlik görevinden sonra Eylül 2010 tarihinde Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Muhammet Sevinç evli ve iki çocuk babasıdır.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
11 Ocak 2017, 18:46

Yeter artik

Cemil
Darısı siirt tarim il müdürü bekliyoruz siirt tarımı geriye getiren cifciyi perişan eden Müdüre artık yeter.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ