Manisa’da tarım masaya yatırıldı

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı düzenledi.

Manisa’da tarım masaya yatırıldı

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili İsmail Kaya, Şube Müdürleri ve 17 ilçenin müdürleri katıldı.

Toplantı ile ilgili Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden, yapılan açıklamada, şu ifadeler kaydedildi: “Her üç ayda bir İlçeler ve Şubeler arasındaki birlikteliği sağlamak amaçlı gerçekleştirilen toplantının açılışında ilk olarak, Temmuz ayında yapılan birinci toplantıda alınan kararların uygulanması görüşüldü. İlçe müdürleri ve şube müdürlerinin sunumlarıyla devam eden toplantıda; İl ve İlçe Müdürlüklerinin sahada karşılaştıkları sorunlar ve çözüm yolları, üreticilerin istekleri ve ilçe müdürlüklerinin birbirleriyle ve merkez ile olan koordinasyonları masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca, Bakanlığımızca il müdürlüklerinin performans kriterleri olarak belirlenen konularda nasıl çalışma yapması gerektiği kararlaştırıldı. İlçe ve Şube Müdürlüklerinin çalışma alanlarında yaşadığı ve yaşanabilecek sorunlara çözüm önerilerinin değerlendirilmesi ve karşılıklı görüş alış verişiyle toplantı sona erdi."

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
14 Ekim 2017, 07:30

Sırf aldatmaca
Elazığ ve Antalya'dan da aynı numaralar. Yazık dertleri personelle uğraşmak olan kaba saba herifler asaleten atanacaz diye atmadıkları takla yok. Atansalar da bizlerde cehennem olsak gitsek herkes rahatlayacak. Bunların atamaları yapılmad Devamı..Elazığ ve Antalya'dan da aynı numaralar. Yazık dertleri personelle uğraşmak olan kaba saba herifler asaleten atanacaz diye atmadıkları takla yok. Atansalar da bizlerde cehennem olsak gitsek herkes rahatlayacak. Bunların atamaları yapılmadıkca yada yerlerine dışardan birileri gelmedikce huzur yok. Ne acıdır ki liyakat ve özgeçmişe bakılmadan parti referanslı yapılan ataların sonuçu bu. Şimdi bunlar sayelerinde atandıkları siyasileri bile dinlemeyerek kişisel hırslarının kurbanı oluyorlar. Personelle toplanmıs haber yaptırıyor. Sayın bakan da aaa ne çalışkan hemen atayayım dio heralde. Hele şu adı basın olan birimlerde çalışak yalaka ve şipşakcıların elinde oyuncak olduklarının ah bi farklarına varsalar iletişime önem veren müdürler:(
09 Ekim 2017, 10:33

Habermi bu ????

HDM
Tüm illerde 17 yıldır rutin olarak yapılan bu toplantının haber değeri nedir ki ?
07 Ekim 2017, 13:14

hakan
Kravatlı ballı maaşlı insanlarla masaya ancak çiftçiyi yatırırsınız
07 Ekim 2017, 11:48

Tebrikler

Kerem
Manisa gerçekten iyi işlere imza atmaya başladı.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ