Manisa Tarım İl Müdürlüğünden örnek davranış!

Kızılay Manisa Kan Bağış Merkezi tarafından başlatılan "Kurumlardan Kan Bağışı" kampanyasına, Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli tam destek verdi.

Manisa Tarım İl Müdürlüğünden örnek davranış!

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personelleri, Kızılay Kan Bağış Merkezi'ne kan bağışında bulundu. Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Metin Öztürk kan bağışı sonrası kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Kan vermenin hem sağlık açısından, hem de ihtiyacı olan insanlara yardım açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Öztürk; "Kan vermek toplumsal bir sorumluluktur ve dayanışmadır. Bugün verilen kanlar birçok hastanın sağlığına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Kan bağışı yaparak bir hayatın kurtarılmasına vesile olmak erdemli bir vatandaşlık görevidir. Unutulmamalıdır ki, yarın bizlerin de kan almaya ihtiyacımız olabilir. Ülkemizde kan bağışı oranı yıllara göre artsa da halen ihtiyacı karşılamakta yeterli değildir. Bir kişi bir ünite kan bağışında bulunurken bir hastanın bir üniteden daha fazla kana ihtiyacı olabilmektedir. Müdürlüğümüz personeli de bu anlamda gerekli duyarlılığı göstererek ülkemizin gururu olan Türk Kızılay'ına kan bağışıyla destek olmuştur" dedi.

Metin Öztürk, toplumun tüm kesimlerini kan bağışı noktasında duyarlı olmaya davet ederek, İl Müdürlüğü personeline yapmış oldukları bağışlardan dolayı teşekkür etti.
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
11 Ocak 2017, 07:41

Tebrikler

Kerem
Tebrikler ve teşekkürler Manisa Tarım İl Müdürlüğü

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ