Kilis'te, TARSİM tanıtıldı!

Kilis Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi (TARSİM) Buğday Kuraklık Verim Sigortası ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım toplantısı düzenledi.

Kilis'te, TARSİM tanıtıldı!

Kilis Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Buğday Kuraklık Verim Sigortası ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda, TARSİM Adana Bölge Müdürü İrfan Alkaş, 'Buğday Kuraklık Verim Sigortası' hakkında çiftçilere bilgi verdi.

Toplantı daha sonra, çiftçilerden gelen soruların cevaplanmasıyla sona erdi.

Kaynak: Kilis Tarım İl Müdürlüğü
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ