Kadın çiftçilere yönelik teknik gezi tertiplendi

Kilis Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, 'Kadın Çiftçiler Tarımsal Yeniliklerle Buluşuyor' projesi kapsamında teknik gezi tertipledi.

Kadın çiftçilere yönelik teknik gezi tertiplendi

Teknik geziyle ilgili Kilis Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden, yapılan açıklamada, Doğu Akdeniz Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsüne teknik gezi düzenlendi. Teknik gezide, 'Kilis Lavanta ile Tanışıyor' projesinde yer alan kadın çiftçilere, lavanta yetiştiriciliği hakkında bilgi verildi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ