Iğdır’da çiftçi eğitimleri devam ediyor

Iğdır İl Gıda Tarım ve HayvancılıkMüdürlüğünün köylerdeki çiftçilere yönelik eğitim çalışmaları ve ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Iğdır’da çiftçi eğitimleri devam ediyor

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Tarım ve hayvancılıktaki yeniliklerin çiftçilerimizle paylaşılması amacı ile düzenlenen köy eğitim ve ziyaretlerine ilgi giderek artmaktadır. Daha kaliteli, sağlıklı ve bol ürün elde etme tekniklerinin anlatıldığı eğitimlere İl Müdürü ve Müdür Yardımcıları ve ilgili Şube Müdürleri de katılmaktadır.

Eğitim toplantıları; Hakveyis, Kasımcan, Kuzugüden, Melekli, Oba, Yüzbaşılar ve Özdemir köylerinde devam etmiş ve aralıksız devam etmektedir.

Eğitim programı çerçevesinde sunum ve anlatımlardan sonra çiftçilerimiz dert ve sorunlarını bizzat İl Müdürümüz Özkan YOLCU'ya anlatmakta ve düzenlenen eğitim toplantılarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirmektedirler. Her toplantı ve sohbetin sonrasında ise İl Müdürümüz Özkan YOLCU'da; “Bizler Sizler için varız ve sizler varsınız diye bu görevleri yapmaktayız. Görevimizin gereği de çiftçilerimizin yanında olarak sorunlarını çözmek ve ortak olmaktır” diyerek bereketli ve bol kazançlar dilemektedir."

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ