Elazığ'ın tarımda 2016 karnesi

Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 2016 yılı koordinasyon ve değerlendirme toplantısı Pertek Termal Otelde düzenlendi.

Elazığ'ın tarımda 2016 karnesi

İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Bakanlığa Bağlı; Su Ürünleri Araştırma İstasyonu Müdürlüğü, Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü ve Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü ile İl Müdürlüğüne bağlı, 10 İlçe Müdürlüğü ve 9 Şube Müdürünün katılımı ile Pertek Termal Otelde 2016 yılı çalışmaları ile 2017 yılında yapılması planlanan çalışmaların değerlendirme toplantısı yapıldı.

İki gün süren değerlendirme toplantısında kurumlar; yapmış oldukları çalışmaların sunumunu yaparak, Elazığ İlinde gıda, hayvancılık ve tarımsal alanda karşılaşılan sorunları tartışarak, sunulan çözüm önerilerinin, 2017 yılında uygulanmasına karar verdiler.

Toplantı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan KARAHAN açılış konuşmasını yaparak, İl Müdürlüğünün 2016 yılı içinde yapmış olduğu; arazi toplulaştırma çalışmaları, çiftçilerimize yönelik eğitim çalışmaları, bitkisel üretim ve bitki sağlığı ile ilgili entegre çalışmaları, hayvancılık alanında; suni tohumlama, aşılama hayvan kimliklendirme, çalışmaları ve hayvan hastalıkları ile mücadele, gıda denetimleri, bordo beyaz bayrak uygulaması çalışmaları ile, DAP, Fırat Kalkınma Ajansı, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne sunulan projeler ile Genç Çiftçi Projeleri ve İŞKUR destekli çiftçi eğitimleri ile ilgili yapılmış olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İl Müdürü Turan Karahan'ın konuşmasının ardından Bakanlığa bağlı kurum müdürleri, İl Müdürlüğüne bağlı şube ve ilçe müdürleri, 2016 yılı çalışmaları ve 2017 yılında yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantının son gününde Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Görevlisi Mustafa DEMİR tarafından kurum yönetici ve ailelerine İletişim ve Motivasyon semineri verildi.Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
25 Mayıs 2017, 21:59

....

Süper
Kurum yöneticisini anlarımda ailelerine neden motivasyon ve iletişim dersi verilir. Biri dur desin bu nasıl bir ilki il koordinasyon toplantısı başka ilde yapılır? Bakanlığın büyük proje lerini siz sadece uyguladınız büyük başarı Devamı..Kurum yöneticisini anlarımda ailelerine neden motivasyon ve iletişim dersi verilir. Biri dur desin bu nasıl bir ilki il koordinasyon toplantısı başka ilde yapılır? Bakanlığın büyük proje lerini siz sadece uyguladınız büyük başarı gibi birde il dışında toplantı yaptınız. Kocaman alkışlıyorum

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarım İl Müdürlükleri HABERLERİ